NEWS | PECHAKUCHA | ZGLOS SIE | SPONSORZY | KONTAKT | LINKI


NAJBLIZSZE SPOTKANIE: wkrótce

PechaKucha? Co to jest?PechaKucha Night to spotkania, które każdemu dają szansę przedstawienia swoich nowych projektów, prac, świeżych pomysłów czy koncepcji . Może to być właśnie ukończony budynek, mebel, kampania reklamowa, pokaz mody, obraz, nowy event lub po prostu pomysł, o którym powinien dowiedzieć się cały świat. PechaKucha jest dla każdego, ważne, ze, masz coś do powiedzenia.

PechaKucha ( czyt. Pe-cza-kcza) to forma prezentacji wymyślona przez Astrid Klein i Marka Dytham’a z Klein Dytham Architecture. Wszystko zaczęło się w 2003 roku w klubie Superdeluxe w Tokio. Wkrótce po tym jak okazało się, ze jest to świetna metoda na spędzenie wieczoru, poznanie nowych ludzi, wymianę doświadczeń, idei, znalezienie pracy, spotkania zaczęły odbywać się na całym świecie, obecnie aż w 330 miastach.

Japońskie określenie “PechaKucha” można przetłumaczyć w przybliżeniu na „pogawędka”. Jako coś pomiędzy pokazem slajdów a dobrą imprezą , PechaKucha Night pozwala każdemu z 14 prezentujących pokazać 20 slajdów po 20 sekund każdy, co daje w sumie 6 minut 40 sekund prezentacji. Dzięki temu prezentacje są zwięzłe, konkretne i na temat a zainteresowanie publiczności nie opada. Nigdy więcej nudnych wykładów, bolesnych seminariów czy męczących prezentacji. PechaKucha oferuje publiczności interesujące zestawienie prezentujących i obrazów podczas jednego emocjonującego wieczoru. Przerwy są wypełnione muzyką, drinkami, slajdami, i oczywiście- pogawędkami!


PechaKucha Night Gdańsk, organizowana przez Filipa Kozarskiego i Macka Ryniewicza z grupy Lowbudget w współpracy z Instytutem Sztuki Wyspa zaprasza wszystkich do udziału - poprzez odwiedzenie najbliższego spotkania, lub przesłanie swojego pomysłu na prezentacje. Muzyka, ludzie, drinki i swieże pomysły w tym samym miejscu w tym samym czasie… kto wie co może się wydarzyc!


   

Devised and copyright Klein Dytham Architecture. PechaKucha is a registered trademark.
PechaKucha Night Gdansk jest organizowana przez Lowbudget przy wspolpracy z Instytutem Sztuki Wyspa.
Wszystkie prawa zastrzeżone. html design:Htsz